Sat
YUNUS DENİZ BİSİKLETİ
1 / 6

Detaylar

DurumYeni gibi

Açıklama

* YUNUS DENİZ BİSİKLETİ

( Temiz kullanıldı , hasarsız birkac küçük çaplı bakım(temizlik) yapildiktan sonra rahatlıkla suya indiği an kullanılabilir )

** ÖZELLİKLER **

Boy: 400 cm | En: 200 cm | Ağırlık: 135kg

Yunusu andıran ergonomik yapısıyla 2 ya da 4 kişilik olarak üretilen 2 kişi kullanıp 4 kişi binilebilir. istenilen yöne doğru pedal çevirerek kullanılan ve su üzerinde ilerlemeyi sağlayan araç deniz bisikletidir. Rotasyon teknolojisini temel alarak üretilen deniz bisikleti, polietilen ham maddesiyle yapılır. İstenilen renklerde yapılabilen deniz bisikleti, tek parça olarak üretilir ve uzun süreli kullanım imkanı sunar. Muadillerinden farklı olarak çark sistemi değil pervane sistemi kullanılır. Bu sayede sığ sularda dahi hem keyifli hem de güvenli sürüş imkanı tanır. Her yaştan kullanıcı için uygun olan deniz bisikleti, üstün konfor sunması sayesinde vazgeçilmez niteliktedir. Oturma selesinden arka yaslanabilme olanağına kadar incelikle düşünülmüş ergonomik tasarımı bisiklet sürücüsünün rahatlığını ve yorulmadan bisikleti kullanabilmesini sağlar.

Deniz, havuz, gölet, baraj gibi sularda kulanım imkanı sağlayan deniz bisikleti, estetik görünümüyle de dikkat çeker. Eğlence amaçlı kullanılan deniz bisikletleri kolay temizlenir . Deniz suyundan da etkilenmez. İstenen renk ve formlarda kullanılma imkanı saglanan deniz bisikleti yaz aylarında eğlencenin vazgeçilmezidir

Alıcısina hayırlı olsun

15.000 TL

YUNUS DENİZ BİSİKLETİ

Tarsus, Mersin, Türkiye
14 Oca

İlan konumu

Tarsus, Mersin, Türkiye
İlan no 1632510911

İlanı şikayet et