Letgo
Sat
Asus C523N Chromebook Celeron N3350 4 GB 32 GB SSD 15.6 Chrome OS Diz
1 / 11

Detaylar

MarkaAsus
DurumYeni gibi

Açıklama

Bluetooth Desteği

Dizüstü Bilgisayarın Bluetooth özelliği ile birlikte mevcut Bluetooth özelliğine sahip cihazlarınızı kolayca entegre edebilirsiniz. Işık hızında bir deneyim sahibi olacağınız için en kusursuz kullanım şekli ile tanışabilirsiniz.

Ekran Boyutu

Toplamda 15.6 inç geniş ekran formatı ile birlikte görüntüleme performansını kusursuz bir biçimde kullanabilirsiniz. Yepyeni teknolojisi sayesinde dizüstü bilgisayar geniş ekranıyla birlikte istediğiniz şekilde ekranın ayarını kişiselleştirebilmenize imkan tanır.

İşlemci Hızı

Etkili 1.10 GHz işlemci hızı ile birlikte günlük işlemlerinizi istediğiniz şekilde yerine getirebilirsiniz. Kaliteden taviz vermeyerek aradığınız ayrıcalığa sahip olabilir ve her geçen gün dizüstü bilgisayarınız ile yepyeni yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz.

İşlemci Çekirdek Sayısı

Çift çekirdekli dizüstü bilgisayar birden fazla komutu aynı anda gerçekleştire bilmenize imkan tanır. Bu sayede daima kaliteli ve verimli işlemler yerine getirebilirsiniz. Günlük işlemleriniz sırasında birbirinden farklı işlevleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bellek Türü

DDR4 bellek türü ile birlikte aradığınız yüksek hızlı teknolojiye konforlu bir biçimde ulaşabilirsiniz. Eğitim ya da iş hayatınızda yüksek program gereksinimi bulunmayan tüm programları akıcı ve disiplinli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ekran Çözünürlüğü

Geniş ekranı 1366 × 768 ekran çözünürlüğü ile birlikte en doğru renklere kavuşmanızı yardımcı olur.

7.000 TL

Asus C523N Chromebook Celeron N3350 4 GB 32 GB SSD 15.6 Chrome OS Diz

Avcılar, İstanbul, Türkiye
26 Ağu

İlan konumu

Avcılar, İstanbul, Türkiye
İlan no 1652914845

İlanı şikayet et