9 May 2026VENTO TA-K62 FANLI BİLGİSAYAR KASASI ,AOC TFT185W80 LCD MONİTÖR VE MICROSOFT 1366 KLAVYE USB GİRİŞLİ 3 PARÇA SET INTEL CORE 3 CPU E 7500 3.20 GHZ RAM 4.006B 32 BIT Güç Kaynağı : 350 Watt
5.25" Genişleme Yuvası : 1 x 3.5 inch
3.5" Genişleme Yuvası : 5 x 3.5 inch
Boyut : 180 x 406 x 420 mm
Fan : Ön 120 92 80 mm x 1brArka 120 92 80 mm x 1 ( ilave olarak sadece elektrik fişi vardır ) Model AOC TFT185W80 masaüstü çözünürlüğü:1366x768 Etkin sinyal çözümleme:1366x768 Yenileme hızı(Hz) :59.790 Hz Bit derinliği:8-bit Renk biçimi:RGB Renk alanı:Standart dinamik aralık AOC TFT185W80 LCD MONİTÖR BİLGİSAYAR ELEKTRİK FİŞİ VE KASA KABLOSU DAHİL MICROSOFT 1366 KLAVYE USB GİRİŞLİ SİYAH RENKLİ