Letgo
Sat
Kostüm & Moda Tarihi Nadir 1.Baskı Güzel Sanatlar -  Stilistlik
1 / 8

Detaylar

DurumYeni gibi

Açıklama

Elif Jülide Dereboy'un 1. Baskı Kostüm & Moda Tarihi Kitabı.

Moda gelişimine tanıklık edebileceğiniz, M.Ö. 3000’ lerden 21. yüzyıla kadar olan dönemin anlatıldığı kitap, moda dünyasındaki devrimleri kronolojik bir şekilde anlatıyor.

Kitabın ansiklopedik bir araştırma kaynağı niteliğinde olması, farklı dönemlerde gerçekleşen olayların birbirleriyle karşılaştırmalı anlatılması ve bu ayrıntılı bilgilerin fotoğraf ve illüstrasyonlarla zenginleştirilmiş olması, kitabın en önemli özelliği. Yazar, dört yıllık emek ve kreatif çalışmalarla hazırladığı 160 adet moda illüstrasyonu ile , 1900’ lerden 2010’ lara kadar olan dönemi, on yıllık periyotlara ayırarak ve her dönemi, öne çıkan moda akımları ve tasarımcılarının isimleriyle adlandırarak anlatmış. Haklarının Getty ImagesTurkey’ den satın alındığı 155 adet fotoğraf ile dönem kostümlerinin de anlatıldığı kitap, hem bilgi , hem de görsel bir şölen sunmaktadır.

Güzel Sanatlar, Moda Tasarım, Stilistlik ve Modelistlik öğrencileri için bulunmaz bir kaynaktır.

İkinci el fiyatı 1.200-1.500 TL civarında satılmaktadır.

Karton kapaklı 205 sayfa 25x33 ebatlarında emsalsiz bir moda ansiklopedisi.

Uzak mesafe alıcılar için karşı ödemeli kargo yapabilirim.

*Uygun fiyatlarla kaliteli ve marka ürünler. Bebek, Çocuk - Kadın, Erkek - Genç, Orta Yaş - Hobi, Koleksiyon - Elektronik, Oyun ve Spor ürünlerini bulabileceğiniz ilanlarımı incelemenizi öneririm. mutlaka kendinize göre bir şeyler bulacaksınız.

990 TL

Kostüm & Moda Tarihi Nadir 1.Baskı Güzel Sanatlar - Stilistlik

Gaziosmanpaşa, İstanbul, Türkiye
3 gün önce

İlan konumu

Gaziosmanpaşa, İstanbul, Türkiye
İlan no 989160470

İlanı şikayet et