23 Nis 2026Açıklama 4 x Adet var, Fiyat 1 (Bir) Adet icin 1550 TL dir. Dördü (4x) icin 5000.- TL dir Corsair 16 GB 1600MHz DDR3 (4 GBX4) Vengeance CMZ16GX3M4A1600C9 Bellek KİT RAM Ürün yeniıdir sogutmada var. bence bufıyata bukalıte kacırmayın ÖZELLİKLERİ Internetten ve Üründeki Yazilimdan alinma. Özel tasarımlı yeni soğutucusu ile dikkat çeken bellek kitlerinin modeline göre hem AMD hem de Intel platformlarıyla kullanılabileceği açıklandı. Tamamı 1600MHz'de çalışan Vengeance serisi bellek kitleri, yine modeline göre 4GB, 6GB, 8GB, 12GB ve 16GB olmak üzere beş farklı kapasite seçeneği ile geliyorlar. 8-8-8-24 ve 9-9-9-24 olmak üzere tercih edilecek kite göre iki farklı erişm süresine sahip olan Vengeance serisi, tek, çift ve üç kanal kullanıma uygun seçenekler sunuyor. CMZ4GX3M1A1600C9 - 4GB module | 1600 MHz (hız) | 9-9-9-24 (erişim süresi) | 1.5V (çalışma gerilimi) CMZ16GX3M4A1600C9 - 16GB kit (4 x 4GB) | 1600 MHz | 9-9-9-24 | 1.5V. Ürün Sahsen gelip Kontrol edilip denenebilinir, Yer Manisa-Saruhanli-Alibeyli Posta Ücreti aliciya aittir.