Sat
Çocuk gelişim seti
1 / 6

Detaylar

CinsiyetUnisex
DurumYeni

Açıklama

Ürünler sıfır kutusundadır, set olarak satılmaktadır, toplam 7 üründür. Puzzle lar büyük boydur, yaklaşık 40 cm X 30 cm. Fazlası için diğer ilanlarıma bakabilirsiniz.

Sayılar - Say Eşleştir (3+ Yaş)

Simdi Eglenerek Ögrenme Zamani! 28 Adet Eslestirme Karti ile Baglantiyi Kur, Sayilari Ögren Ve Eslestir! Sayilar – Say Eslestir yapbozu okul öncesi çocuklarin hafizasini ayni zamanda mantik ve iliskilendirme yeteneklerini gelistirmeleri için hazirlanmistir

Harfler - Öğren Eşleştir (4+ Yaş)

28 Adet Eslestirme Karti ile Baglantiyi Kur, Harfleri Ögren, Bul Ve Eslestir! Harfler – Ögren Eslestir yapbozu okul öncesi çocuklarin hafizasini ayni zamanda mantik ve iliskilendirme yeteneklerini gelistirmeleri için hazirlanmistir.

Nesneler ve Hayvanlar - İlişki Kur Eşleştir (3+ Yaş)

28 Adet Eslestirme Karti ile Baglantiyi Kur Ve Eslestir! Nesneler ve Hayvanlar – Iliski kur eslestir yapbozu okul öncesi çocuklarin hafizasini ayni zamanda mantik ve iliskilendirme yeteneklerini gelistirmeleri için hazirlanmistir.

Zıt Kavramlar - Öğren Eşleştir (3+ Yaş)

28 Adet Eslestirme Karti ile Baglantiyi Kur, Zitliklari Bul Ve Eslestir! Zit Kavramlar – Ögren Eslestir yapbozu okul öncesi çocuklarin hafizasini ayni zamanda mantik ve iliskilendirme yeteneklerini gelistirmeleri için hazirlanmistir.

Gölgeler - Bul Eşleştir (3+ Yaş)

28 Adet Eslestirme Karti ile Baglantiyi Kur, Gölgeleri Bul Ve Eslestir!

100 TL

Çocuk gelişim seti

Kartal, İstanbul, Türkiye
5 Oca

İlan konumu

Kartal, İstanbul, Türkiye
İlan no 1632261676

İlanı şikayet et